Výsledky na MS v hokeji

MS v hokeji 2019 výsledky

Přehled MS v hokeji

Skóre MS v hokeji

Program a výsledky MS v hokeji

MS v hokeji tabulka výsledků

Tabulka výsledků MS v hokeji 2019

Rozpis zápasů i s výsledky

MS v hokeji výsledky

MS v hokeji 2019 výsledky

10.5.2019 (pátek)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
16:15 A Košice Finsko - Kanada
16:15 B Bratislava Rusko - Norsko
20:15 A Košice USA - Slovensko
20:15 B Bratislava Česko - Švédsko
11.5.2019 (sobota)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
12:15 A Košice Dánsko - Francie
12:15 B Bratislava Švýcarsko - Itálie
16:15 A Košice Německo - V. Británie
16:15 B Bratislava Lotyšsko - Rakousko
20:15 A Košice Slovensko - Finsko
20:15 B Bratislava Norsko - Česko
12.5.2019 (neděle)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
12:15 A Košice USA - Francie
12:15 B Bratislava Rusko - Rakousko
16:15 A Košice Dánsko - Německo
16:15 B Bratislava Itálie - Švédsko
20:15 A Košice V. Británie - Kanada
20:15 B Bratislava Lotyšsko - Švýcarsko
13.5.2019 (pondělí)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
16:15 A Košice USA - Finsko
16:15 B Bratislava Rusko - Česko
20:15 A Košice Slovensko - Kanada
20:15 B Bratislava Norsko - Švédsko
14.5.2019 (úterý)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
16:15 A Košice V. Británie - Dánsko
16:15 B Bratislava Itálie - Lotyšsko
20:15 A Košice Německo - Francie
20:15 B Bratislava Švýcarsko - Rakousko
15.5.2019 (středa)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
16:15 A Košice USA - V. Británie
16:15 B Bratislava Švýcarsko - Norsko
20:15 A Košice Německo - Slovensko
20:15 B Bratislava Rusko - Itálie
16.5.2019 (čtvrtek)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
16:15 A Košice Kanada - Francie
16:15 B Bratislava Švédsko - Rakousko
20:15 A Košice Finsko - Dánsko
20:15 B Bratislava Česko - Lotyšsko
17.5.2019 (pátek)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
16:15 A Košice Francie - Slovensko
16:15 B Bratislava Rakousko - Norsko
20:15 A Košice Finsko - V. Británie
20:15 B Bratislava Česko - Itálie
18.5.2019 (sobota)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
12:15 A Košice Dánsko - USA
12:15 B Bratislava Lotyšsko - Rusko
16:15 A Košice Kanada - Německo
16:15 B Bratislava Itálie - Norsko
20:15 A Košice V. Británie - Slovensko
20:15 B Bratislava Švédsko - Švýcarsko
19.5.2019 (neděle)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
16:15 A Košice Německo - USA
16:15 B Bratislava Rakousko - Česko
20:15 A Košice Francie - Finsko
20:15 B Bratislava Švýcarsko - Rusko
20.5.2019 (pondělí)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
16:15 A Košice Francie - V. Británie
16:15 B Bratislava Švédsko - Lotyšsko
20:15 A Košice Kanada - Dánsko
20:15 B Bratislava Rakousko - Itálie
21.5.2019 (úterý)
Čas Skupina Místo Týmy Výsledek
12:15 A Košice Finsko - Německo
12:15 B Bratislava Česko - Švýcarsko
16:15 A Košice Slovensko - Dánsko
16:15 B Bratislava Norsko - Lotyšsko
20:15 A Košice Kanada - USA
20:15 B Bratislava Švédsko - Rusko
23.5.2019 (čtvrtek)
Čas Utkání Místo Týmy Výsledek
16:15 čtvrtfinále 1 Košice
16:15 čtvrtfinále 2 Bratislava
20:15 čtvrtfinále 3 Košice
20:15 čtvrtfinále 4 Bratislava
25.5.2019 (sobota)
Čas Utkání Místo Týmy Výsledek
15:15 semifinále 1 Bratislava
19:15 semifinále 2 Bratislava
26.5.2019 (neděle)
Čas Utkání Místo Týmy Výsledek
15:45 o třetí místo Bratislava
20:15 finále Bratislava