Program na MS v hokeji

MS v hokeji 2020

Přehledný program MS v hokeji

Aktuální zápasy na MS v hokeji

Program MS v hokeji

Příští zápas na MS v hokeji

Souhrnná tabulka na MS v hokeji

Program a výsledky MS v hokeji

Tabulka 2020 MS v hokeji

Přehled aktuálních zápasů MS v hokeji 2020

8.5.2020 (pátek)
Čas Skupina Místo Týmy
16:20 A Lausanne Kanada - Německo
16:20 B Curych Finsko - USA
20:20 A Lausanne Švédsko - Česko
20:20 B Curych Rusko - Švýcarsko
9.5.2020 (sobota)
Čas Skupina Místo Týmy
12:20 A Lausanne Německo - V. Británie
12:20 B Curych Itálie - USA
16:20 A Lausanne Slovensko - Dánsko
16:20 B Curych Lotyšsko - Norsko
20:20 A Lausanne Bělorusko - Česko
20:20 B Curych Švýcarsko - Kazachstán
10.5.2020 (neděle)
Čas Skupina Místo Týmy
12:20 A Lausanne V. Británie - Slovensko
12:20 B Curych Rusko - Norsko
16:20 A Lausanne Kanada - Dánsko
16:20 B Curych Kazachstán - Lotyšsko
20:20 A Lausanne Švédsko - Bělorusko
20:20 B Curych Finsko - Itálie
11.5.2020 (pondělí)
Čas Skupina Místo Týmy
16:20 A Lausanne Česko - Kanada
16:20 B Curych USA - Rusko
20:20 A Lausanne Německo - Švédsko
20:20 B Curych Švýcarsko - Finsko
12.5.2020 (úterý)
Čas Skupina Místo Týmy
16:20 A Lausanne V. Británie - Dánsko
16:20 B Curych Kazachstán - Norsko
20:20 A Lausanne Bělorusko - Slovensko
20:20 B Curych Itálie - Lotyšsko
13.5.2020 (středa)
Čas Skupina Místo Týmy
16:20 A Lausanne Česko - V. Británie
16:20 B Curych USA - Kazachstán
20:20 A Lausanne Kanada - Bělorusko
20:20 B Curych Rusko - Itálie
14.5.2020 (čtvrtek)
Čas Skupina Místo Týmy
16:20 A Lausanne Dánsko - Německo
16:20 B Curych Norsko - Švýcarsko
20:20 A Lausanne Švédsko - Slovensko
20:20 B Curych Finsko - Lotyšsko
15.5.2020 (pátek)
Čas Skupina Místo Týmy
16:20 A Lausanne Německo - Bělorusko
16:20 B Curych Kazachstán - Rusko
20:20 A Lausanne V. Británie - Kanada
20:20 B Curych Švýcarsko - Itálie
16.5.2020 (sobota)
Čas Skupina Místo Týmy
12:20 A Lausanne Dánsko - Bělorusko
12:20 B Curych Lotyšsko - USA
16:20 A Lausanne Kanada - Švédsko
16:20 B Curych Norsko - Itálie
20:20 A Lausanne Slovensko - Česko
20:20 B Curych Rusko - Finsko
17.5.2020 (neděle)
Čas Skupina Místo Týmy
16:20 A Lausanne Švédsko - V. Británie
16:20 B Curych Finsko - Kazachstán
20:20 A Lausanne Německo - Slovensko
20:20 B Curych Švýcarsko - Lotyšsko
18.5.2020 (pondělí)
Čas Skupina Místo Týmy
16:20 A Lausanne Bělorusko - Německo
16:20 B Curych Itálie - Kazachstán
20:20 A Lausanne Česko - Dánsko
20:20 B Curych USA - Norsko
19.5.2020 (úterý)
Čas Skupina Místo Týmy
12:20 A Lausanne Slovensko - Kanada
12:20 B Curych Lotyšsko - Rusko
16:20 A Lausanne Česko - Německo
16:20 B Curych Norsko - Finsko
20:20 A Lausanne Dánsko - Švédsko
20:20 B Curych USA - Švýcarsko
21.5.2020 (čtvrtek)
Čas Utkání Místo Týmy
16:20 čtvrtfinále 1
16:20 čtvrtfinále 2
20:20 čtvrtfinále 3
20:20 čtvrtfinále 4
23.5.2020 (sobota)
Čas Utkání Místo Týmy
semifinále 1
semifinále 2
24.5.2020 (neděle)
Čas Utkání Místo Týmy
o třetí místo
finále